FB THLON
FB Thlon Franciszek Thlon

Jesteśmy biurem projektowym specjalizującym się w realizacji projektów branży elektrycznej oraz telekomunikacyjnej. Celem naszej działalności jest świadczenie usług polegających na kompleksowym wykonywaniu dokumentacji projektowej. Oferta naszej firmy jest skierowana zarówno dla pracowni architektonicznych, jak i firm wykonawczych oraz inwestorów prywatnych.

Cechuje nas szeroki wachlarz realizowanych inwestycji, począwszy od domków jednorodzinnych i lokali mieszkalnych, poprzez obiekty użyteczności publicznej, aż po rozległe obiekty przemysłowe.

Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych instalacji elektrycznych oraz telekomunikacyjnych. Zajmujemy się również wykonywaniem przedmiarów, kosztorysów inwestorskich oraz specyfikacji, opracowywaniem bilansów energetycznych oraz składaniem wniosków o wydanie warunków przyłączenia do sieci.

Zapewniamy krótkie terminy realizacji oraz wysoki standard opracowywanych projektów, wykonywanych zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. Nasze usługi dostosowane są do indywidualnych potrzeb klienta.

Swoje działania realizujemy na terenie całej Polski.